Canlı Yayına Mesaj Gönder
RADYO NİSA PROGRAMLARI

Ahsen bir ses, güne imza" sloganıyla çıktığımız bu yolda amacımız tüm nisaların sesi olabilmektir.

Sizin sesiniz olabilmek için çıktığımız bu yolda, bir takım ruhu ile çaba gösteren bizlerin olduğu kadar,bize inanan ve bizi tercih eden siz “kıymetli dinleyen”lerinde başarıdamızdaki payımız hiç kuşkusuz büyük olacaktır.
 

Hepsi birbirinden değerli radyo programcılarımızın sundukları programların size ait renklerin, kokuların, duyguların, düşüncelerin yansımaları olacaktır.

 

Elbetteki bu radyonun kuruluşunda ve yayınının sürekliğinde bizlere büyük destek veren radyo nisa'nın imtiyaz sahibi sayın dr Fikret Güler'in her zaman yanımızda olması, taşıdığımız sorumluluğun ve amacımızın değerini bir kat daha arttırdı ve bizi olumlu anlamda motive etti. Bu alanda Sadece bayanlara yönelik olan yayın tarzını tercihten dolayı büyük bir boşluğu doldurduğumuza inanıyor ve  en çok dinlenen radyo olmayı hedefliyoruz, bu mutluluğumuzu siz dinleyenlerle ve ekip olarak yaşamak istiyoruz. Bu anlamda bize destek veren tüm dinleyenlerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

Programcılarımız kullanılan radyo diline estektiklik,akışkanlık ve ahsenlik katarak gününüze sizlerle birlikte imza atmayı hedefliyor . Her kıymetli dinleyicinin isteğini önemsiyor ve herbiri diğerinden hem farklı sunumu, hem uyumluluk anlayışı ve sunuşu ile hep yeni, hep farklı, hep esenlik sunmayı amaçlıyor.
 Evrendeki beşerlerin içinde Tüm nisa'ların sesi olarak, yanınızdayız.


Sizler için hazırlamış olduğumuz radyo sitemizle tüm Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sizlerin destekleriyleriyle dinleneceğiz. Sevdiğiniz tarzımız ile, daha katılımcı, daha kapsamlı, daha geniş bir yelpazede, daha dinamik bir radyoyu büyütüp, ahsen bir ses olamayı birlikte başaracağız. Her şey sizlerle daha da iyi olacak..

 

radyo nisa, "ahsen bir ses, güne imza" misyonuyla "Tüm beşerlerin radyosu" olmayı sizlerle gerçekleştirecektir. Bugüne dek göstermiş olduğunuz ve bundan sonrada devam ettireceğiniz ilgi ve desteğinize şimdiden teşekkürler...


Ahsen bir ses ve güne imza için tüm beşeleri radyo nisa'ya bekliyoruz...


Emine Sarı
Radyo Nisa
Genel Müdür

yayın akışı
  
P.tesi
 |  
Salı
 |  
Çar.
 |  
Per.
 |  
Cuma
 |  
C.tesi
 |  
Pazar
   SAAT   |   PROGRAM

anket
Yönetici :..
Ne Tür Program Dinliyorsunuz ?
Sohbet
Tefsir
Kültürel
Müzik
Çocuklar İçin
Belgesel
Kuranı Kerim ve Meali

Sonuçları Göster

Her Hakkı Saklıdır © 2011 RADYO NİSA
Tasarım & Yazılım : Networkbil.Net